STRONA GŁÓWNA

Aby dodać wpis musisz być zalogowany

woznik woznik
  • 0
Posty: 2
ulanememy ulanememy
  • 0
Posty: 1
http://ulanememy.pl http://treningok.pl
Ulane Memy to serwis rozrywkowy z śmiesznymi obrazkami i zdjęciami motywującymi.Śmieszne memy siłownia,śmieszne obrazki o siłowni , śmieszne filmiki i wpadki na siłowni.Śmiejemy się ze sławnym kulturystów oraz youtuberów ,np. Patryk2703 , Paris Platynov czy Warszawski Koks.Najlepsze memy o siłowni oraz najśmieszniejszy motywator do treningu na siłowni.Motywacja do treningu to nasz piorytet , lecz posiadamy także zdjęcia motywujące ładnych pań , kobiet.

Już teraz wejdź na najlepsze memy o siłowni.
Dagome Dagome
  • 0
Posty: 1
[vid_url]https://www.youtube.com/watch?v=lab_XCY4bcY[/vid_url]
seba31 seba31
  • 0
Posty: 1
Ciekawostki o sportach walki www.fanfight.pl Zapraszam :)
Pyjter Pyjter
  • 0
Posty: 1
Witam,jakies 3 miesiace temu dodalem film.W zakladce moje filmy liczba sie zgadza,zostal doliczony do ilosci filmow.Problem jest w tym ze nie ma go w avatarze i nie jest dostepny do obejrzenia.
REKLAMA
dublet dublet
  • 0
Posty: 1
Zniżki na sprzęt...
Witam.
Czy zarejestrowani na forum mają jakieś zniżki w sklepie?
Dzięki za odp.
Sureinomon Sureinomon
  • 0
Posty: 1
Fundacja Sureinomon zaprasza fanów sztuk walki na Wakacyjną Akademię Sztuk Walki. Szczegóły i zapisy na www.sureinomon.pl
http://sureinomon.pl/wp-content/uploads/2016/02/sureinomon-2.jpg
outspoken outspoken
  • 0
Posty: 4
TWJKD Polska, treningi sztuki walki Bruce'a Lee w Brodnicy

Dla wszystkich zainteresowanych i chcących poznać sztukę walki Bruce'a Lee. Zapraszamy na treningi TWJKD w poniedziałki i środy od 17:00-18:30 w Ws Sport Fitness Club na ulicy Mazurskiej 19 w Brodnicy.

Zapisy całym rokiem wystarczy przyjść na trening bez względu na poziom zaawansowania w innych sztukach walki lub jego brak. Brodnica to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można trenować i poznać autentyczne Jeet Kune Do z autoryzowanej linii przekazu Sifu Ted'a Wonga (najbliższego ucznia Bruce'a Lee). Koszt treningów to składka 50 zł na miesiąc. (cały sprzęt potrzebny do treningu tzn. kaski, rękawice, tarcze, worki, ochraniacze znajdują się na sali i są dostępne dla trenujących w grupie, innymi słowy można ale nie trzeba mieć własnego sprzętu do treningu).

Jeet Kune Do czyli Droga Przechwytującej Pięści to naukowa sztuka walki opracowana przez Bruce'a Lee ze swoją własną unikalną strukturą, technikami i metodyką nauczania nastawiona na prostotę i bezpośredniość oraz przede wszystkim skuteczność w walce.

Czym jest TWJKD?

"Ted Wong Jeet Kune Do (TWJKD) jest to sztuka walki Jeet Kune Do i jej nauka, w taki sposób w jaki Ted Wong został nauczony przez Bruce’a Lee, oraz to jak ją rozumiał i w jaki sposób się w niej rozwinął. Sifu Ted Wong nie dodał nic do JKD, poza czasem i oddaniu poświęconemu na lepsze poznanie i zrozumienie sztuki walki Jeet Kune Do, poprzez lata ćwiczeń materiału którego został nauczony osobiście przez Bruce’a Lee, i poprzez nauczanie Jeet Kune Do. Przez wielu, np. Linde Lee (żonę Bruce’a Lee) ta linia przekazu jest uznawana za najbliższą Bruce’owi Lee. "

http://jkdbrodnica.blogx.pl/twjkd/


Zapraszamy również na stronę internetową grupy JKD Brodnica.

www.jkdbrodnica.blogx.pl

Informacje i kontakt na stronie:

http://jkdbrodnica.blogx.pl/informacje/

lub email:

jkd15@o2.pl

Oficjalna strona Bruce'a Lee i definicja JKD

http://www.brucelee.com/index.cfm/page/Jeet-Kune-Do/pid/10258

Zapraszamy serdecznie na treningi!
NoPainNoGain NoPainNoGain
  • 0
Posty: 17
wie ktos ile czasu moze stac rozpuszczone w wodzie bcaa + glutamina? chodzi mi czy robi to jakas roznice spozywanie zaraz po przygotowowaniu a np. po 3h w lodowce. (nie wiecej niz 24h)
yodarek yodarek
  • 1
Posty: 15
Seminarium Koryu Uchinadi z hanshi Patrick McCarthy 9 dan. Zapraszamy.

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/12801560_1211902502163077_26135799498583564_n.jpg?oh=96ebd3ca5cf9f2f537f55761af8ad1a7&oe=57787652

Najlepsze w Polsce forum poświęcone tematyce Sztuk Walki i Sportów Walki. Rozległe tematy obejmujące sztuki walki jak: Wushu, Aikido, Karate, Kyokushinkai, Shotokan, Judo, Jujitsu, BJJ, Capoeira, Viet Vo Dao, Jeet Kune Do, Ninjustsu, Taekwondo, Silat, Muay Thai, Kendo, Iaido, Hapkido, Wing-Chung, różne style i odmiany Kung Fu (również jako system filozoficzny. Prowadzimy dyskusje na temat sportów wlaki jak MMA, Kickboxing, Boks, Zapasy, systemy samoobrony jak Systema czy Krav Maga i Combat. Polecamy wszystkim zainteresowanym i zapraszamy do odpowiednich działów. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, podzielić się swoim zdaniem bądź podyskutować o sztukach i sportach walki jest to forum dla ciebie10. Pozwalamy na konsultacje programów treningowych z różnych dziedzin, porady na temat treningu siłowego, kulturystycznego czy też odżywiania i diety. Dla osób, które mają szersze spojrzenie na Sztuki i Sporty Walki zapraszamy i zachęcamy do udzielania się w dziale Artykuły. Jeżeli chcesz się rozwijać w SW to forum Fighttube.pl jest właśnie dla ciebie.