STRONA GŁÓWNA

Aby dodać wpis musisz być zalogowany

NoPainNoGain NoPainNoGain
  • 0
nagraj na dyktafon, nie potrzeba aplikacji ; )
Wei Shen Wei Shen
  • 0
Siema, zna ktoś może jakieś aplikacje na androidzie, które podają nam jakieś kombinacje przez głośnik? W sensie że np lewy, prawy.
  • 0
wie ktos czy to prawda że jeśli budzimy sie rano glodni to znaczy ze przez sen wytwarzal/wytwarzalo sie wiecej kortyzolu ktory przez noc "palil miesnie" ? kolega cos wspominal a cwiczy duzo dluzej ode mnie. na yt nic o tym nie znalazlem
MichalK MichalK
  • 0
Witam,
nazywam się Michał Koczkodaj i jestem studentem piątego roku psychologii specjalność kliniczno-sądowej w Krakowie. Piszę pracę magisterską na temat: „Wpływ sztuk walk na asertywność”. W związku z czym poszukuję osób, które dopiero zaczynają przygodę z trenowaniem ( osoby które zaczęły ćwiczyć od maja 2015 roku) , chętnych do wypełnienia w pełni anonimowych testów potrzebnych do wykonania badań. Z góry pragnę zaznaczyć, że testy te będą ponownie wykonane w odstępie kilku miesięcy w celu uzyskania wersji porównawczej. Sam jestem osobą trenującą sztuki walki Sanda u Michał Adamowicz, stąd moje zainteresowanie ową tematyką. Bardzo proszę wszystkie chętne osoby o wsparcie nauki i bezpośredni kontakt do mnie, tel: 501433650 E-mail: m.m.koczkodaj@gmail.com Można również kontaktować się ze mną za pomocą facebooka Michał Koczkodaj
Pozdrawiam serdecznie Michał Koczkodaj
  • 0
ja póki co smaze na wodzie mineralnej. polecam hehe
REKLAMA
Szaybas Szaybas
  • 0
Oczywiście zdrowe tłuszcze - czyli tłuszcze nienasycone, poszukaj sobie gdzie takie owe znajdziesz :) Olej kokosowy to prawda, mała ilość jest droga, to prawda, ale ponoć jest bardzo wydajny, tzn. nie wylewaj od razu tego użytego raz, tylko zlej sobie do słoiczka, jeśli masz zamiar smażyć w ciągu 2 najbliższych dni :) a tak ponadto to tłuszcze z orzechów, awokado, migdałów, dyni, itp.

Czytałem też, że niby olej rzepakowy jest zdrowy - pewnie to prawda ale tylko i wyłącznie jeśli jest TŁOCZONY NA ZIMNO - pamiętaj.
Są też oleje z dyni, migdałowe, z orzechów - ale to już zależy od portfela
  • 0
na czym smazyc na diecie? (glownie mieso, swinia albo kurczak) internet pisze: olej kokosowy / smalec.
a wy co polecacie?
Szaybas Szaybas
  • 1
http://ar.pl/kalkulatory/kalkulator-tkanki-tluszczowej/
Qbnvz Qbnvz
  • 0
Witam ! Jak juz wiecie, w Tajlandi po oplaceniu miesiecznego trening wchodzi zywnosc i nocleg+ starty i walki , ale to skupia sie tylko w Tajlandi na muay thai. Czy sa jakies kluby mma poza granicami naszego kraju o podobnym motywie. Tzn sa takie kluby gdzie mozna oplacic dany miesiac, miec zywnosc noclegi, trenowac i walczyc oczywiscie w dyscyplinie mma? Pozdrawiam !
  • 0
przesadzilem. miedzy 20-25%. ciezko mi stwierdzic.

Najlepsze w Polsce forum poświęcone tematyce Sztuk Walki i Sportów Walki. Rozległe tematy obejmujące sztuki walki jak: Wushu, Aikido, Karate, Kyokushinkai, Shotokan, Judo, Jujitsu, BJJ, Capoeira, Viet Vo Dao, Jeet Kune Do, Ninjustsu, Taekwondo, Silat, Muay Thai, Kendo, Iaido, Hapkido, Wing-Chung, różne style i odmiany Kung Fu (również jako system filozoficzny. Prowadzimy dyskusje na temat sportów wlaki jak MMA, Kickboxing, Boks, Zapasy, systemy samoobrony jak Systema czy Krav Maga i Combat. Polecamy wszystkim zainteresowanym i zapraszamy do odpowiednich działów. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, podzielić się swoim zdaniem bądź podyskutować o sztukach i sportach walki jest to forum dla ciebie10. Pozwalamy na konsultacje programów treningowych z różnych dziedzin, porady na temat treningu siłowego, kulturystycznego czy też odżywiania i diety. Dla osób, które mają szersze spojrzenie na Sztuki i Sporty Walki zapraszamy i zachęcamy do udzielania się w dziale Artykuły. Jeżeli chcesz się rozwijać w SW to forum Fighttube.pl jest właśnie dla ciebie.