STRONA GŁÓWNA

Aby dodać wpis musisz być zalogowany

nożownik nożownik
  • 0
Posty:
Bardzo dobry pomysł. Wreszcie konkretne miejsce gromadzące wiele dobrych i przydatnych filmów.
Zgredward Zgredward
  • 0
Posty:
Bardzo ciekawa strona, dużo filmików z różnych sztuk walki. Jeszcze takiego czegoś nie widziałem. Przydałoby się tylko tłumaczernie filmów obcojęzycznych z technikami, których tu pełno. Jak dla mnie bomba :D
admin admin
  • 2
Posty: 140
W imieniu wszystkich administratorów dziękuje za odwiedzenie naszej strony. Mam nadzieję, że spełnia ona wasze oczekiwania związane ze sztukami walki. Ich ilość pozwala na znalezienie czegoś ciekawego dla wszystkich wielbicieli sztuk i systemów walki. Serdecznie zapraszamy do logowania się. Pozwoli to wam oceniać dodane już filmiki, oraz dodawać do nich komentarze. Jeżeli znajdziecie jakieś filmy godne polecenia prosimy o dodawanie ich linków na stronę. Dzięki Waszej aktywności FightTube zacznie żyć :)

Najlepsze w Polsce forum poświęcone tematyce Sztuk Walki i Sportów Walki. Rozległe tematy obejmujące sztuki walki jak: Wushu, Aikido, Karate, Kyokushinkai, Shotokan, Judo, Jujitsu, BJJ, Capoeira, Viet Vo Dao, Jeet Kune Do, Ninjustsu, Taekwondo, Silat, Muay Thai, Kendo, Iaido, Hapkido, Wing-Chung, różne style i odmiany Kung Fu (również jako system filozoficzny. Prowadzimy dyskusje na temat sportów wlaki jak MMA, Kickboxing, Boks, Zapasy, systemy samoobrony jak Systema czy Krav Maga i Combat. Polecamy wszystkim zainteresowanym i zapraszamy do odpowiednich działów. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, podzielić się swoim zdaniem bądź podyskutować o sztukach i sportach walki jest to forum dla ciebie10. Pozwalamy na konsultacje programów treningowych z różnych dziedzin, porady na temat treningu siłowego, kulturystycznego czy też odżywiania i diety. Dla osób, które mają szersze spojrzenie na Sztuki i Sporty Walki zapraszamy i zachęcamy do udzielania się w dziale Artykuły. Jeżeli chcesz się rozwijać w SW to forum Fighttube.pl jest właśnie dla ciebie.