STRONA GŁÓWNA

Aby dodać wpis musisz być zalogowany

Szaybas Szaybas
  • 2
Z jednej strony im zimniej tym organizm chętniej sięga po zapasy tłuszczu w organizmie w celu wyprodukowania potrzebnej energii do skutecznego ogrzania organizmu.. ale czy brać przy tym fat burnery to nie jestem do końca pewien, ale nie zaszkodzi ci to. Fat burner między innymi przyspiesza metabolizm i oczywiście "zmusza" organizm do korzystania z zapasów tłuszczu...
Jak mówisz, że będziesz pracował w zimnie to licz się z tym, że twój metabolizm będzie wolniejszy (będzie zapadał w hibernację niczym jeże na zimę :P), więc stosując fat burnera sprężysz go do działania, aby nie odkładał zbędnych mikroorganizmów tylko je trawił :)

Jeśli będziesz regularnie się odżywił - nie do syta - to bez przeszkód możesz go stosować, ale pamiętaj by nie ograniczać organizmowi także dostępu do tłuszczu w posiłkach.. 1g tłuszczu to aż 9 kcal, czyli jakieś 37kJ energii
Gralu Gralu
  • 0
CYTAT NoPainNoGain (2015-11-24 15:45)pytanie: czy ujemne temperatury sprzyjaja spalaniu tkanki tluszczowej? zaczynam prace w mrozni (-23*C) i czy stosowanie tabletek wspomagajacych redukcje (fat burnery) ktore zwiekszaja temperature jest jakos niebezpieczne lub szkodilwe?
prosze tylko 100% pewne odpowiedzi

Heh od razu w głowie widzę Rocky'ego xD
KozakKZK KozakKZK
  • 0
Tłuszcz jest materiałem grzewczym organizmu wystawiajac takowy na zimne temperatury wspomagasz przyswajanie
NoPainNoGain NoPainNoGain
  • 0
pytanie: czy ujemne temperatury sprzyjaja spalaniu tkanki tluszczowej? zaczynam prace w mrozni (-23*C) i czy stosowanie tabletek wspomagajacych redukcje (fat burnery) ktore zwiekszaja temperature jest jakos niebezpieczne lub szkodilwe? prosze tylko 100% pewne odpowiedzi
Szaybas Szaybas
  • 0
Być może jest to oznaką, że wszyscy są pochłonięci treningiem :)

.. miejmy nadzieję :)
REKLAMA
Gralu Gralu
  • 0
No kiedyś tętniło życiem, teraz nawet nowe obrazki długo się nie pojawiają :C
admin admin
  • 0
Obecnie trwają prace nad rozbudową Fighttube. Mam nadzieję że forum ponownie zacznie żyć! Pozdrawiam wszystkich.
Szaybas Szaybas
  • 0
Widzisz, to tak jak ja Boyka :) studia iżynierskie pochłaniają czas, nawet na siłownię nie ma kiedy, jedyny rozwój to podtrzymanie formy w domu.. A co do koszulki - jak i Ty, dumnie reprezentowana podczas biegania, zawsze na wierzchu ;]
Boyka Boyka
  • 0
Kurcze, to jest właśnie to. Każdy ma swoje życie, problemy i brak nam czasu na to forum. Spróbuję częściej wpadać. A czy Admini mają zamiar dalej rozwijać forum czy pozostaje tak jak jest? Bo ja z dumą noszę swoją koszulkę i reprezentuję nasze grono, choć na dziś dzień ćwiczę wyłącznie na siłowni.
Szaybas Szaybas
  • 0
trening czas zacząć Panowie .

Witam ponownie

Najlepsze w Polsce forum poświęcone tematyce Sztuk Walki i Sportów Walki. Rozległe tematy obejmujące sztuki walki jak: Wushu, Aikido, Karate, Kyokushinkai, Shotokan, Judo, Jujitsu, BJJ, Capoeira, Viet Vo Dao, Jeet Kune Do, Ninjustsu, Taekwondo, Silat, Muay Thai, Kendo, Iaido, Hapkido, Wing-Chung, różne style i odmiany Kung Fu (również jako system filozoficzny. Prowadzimy dyskusje na temat sportów wlaki jak MMA, Kickboxing, Boks, Zapasy, systemy samoobrony jak Systema czy Krav Maga i Combat. Polecamy wszystkim zainteresowanym i zapraszamy do odpowiednich działów. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, podzielić się swoim zdaniem bądź podyskutować o sztukach i sportach walki jest to forum dla ciebie10. Pozwalamy na konsultacje programów treningowych z różnych dziedzin, porady na temat treningu siłowego, kulturystycznego czy też odżywiania i diety. Dla osób, które mają szersze spojrzenie na Sztuki i Sporty Walki zapraszamy i zachęcamy do udzielania się w dziale Artykuły. Jeżeli chcesz się rozwijać w SW to forum Fighttube.pl jest właśnie dla ciebie.