STRONA GŁÓWNA

Aby dodać wpis musisz być zalogowany

KSW32 KSW32
  • 0
xfill.cf/kswlondyn - gala KSW 32, bez ścin oraz w wybranej jakości!

Gala KSW 32 już 31 października 2015 roku, wystartuje o godzinie 19:00! W gali zobaczymy pojedynki takie jak Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham, Borys Mańkowski vs Michail Tsarev, Marcin Różalski vs James McSweeney oraz Goran Reljic vs Tomasz Narkun. Warto zapoznać się z kartą walk KSW 32!

KSW 32 W INTERNECIE
KSW 32 RELACJA
KSW 32 KARTA WALK
KSW 32 LONDYN
KSW 32 WEMBLEY
Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham
Borys Mańkowski vs Michail Tsarev
Marcin Różalski vs James McSweeney
Goran Reljic vs Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot vs Marif Piraev
Rafał Moks vs Jim Wallhead
Oli Thompson vs Michał Włodarek
Brett Cooper vs Maiquel Falcao
Andre Winner vs Leszek Krakowski
KSW 32 TRANSMISJA
KSW 32 NA ŻYWO
KSW 32 ONLINE
KSW 32 GDZIE OBEJRZEĆ
KSW 32 STREAM
KSW 32 LIVE
KSW 32 ZA DARMO
KSW 32 PPV
Oglądaj KSW32 online
stream z KSW32
na żywo KSW32
KSW32 za darmo
KSW32 meczyki
KSW32 meczelive
KSW32 mecz24
Jesiotr Jesiotr
  • 1
Warto by było rozruszać forum jak i całą stronkę, bo bardzo ciekawa.
KozakKZK KozakKZK
  • 0
Prawda :) Przepraszam, jak mam przed oczami worek to 1 skojarzenie u mnie - Trening siły dynamicznej
Boyka Boyka
  • 0
Dawno się nie odzywałem, trochę zaniedbaliśmy forum, prawda? Z resztą rzeczywiście mało osób się odzywa. KozakKZK myślę, że worek jest równie potrzebny co makiwara w treningu sztuk walki. Worek ma odwzorować walkę z prawdziwym przeciwnikiem.
KozakKZK KozakKZK
  • 0
A Ruda Wercia się nie odzywa :/
REKLAMA
Gralu Gralu
  • 0
Inni w tym ja,tylko przeglądają.
Tillman Tillman
  • 0
Tylko 3 osoby rozmawiają na forum ;] genialnie :]
KozakKZK KozakKZK
  • 0
Rothus do wszelkich Japońskich Tradycyjnych nie bierz worków... Zrób Sb makiwarę :)
thaistyle thaistyle
  • 0
[b]Witam w imieniu Thaistyle.pl chcialbym zainteresować wszystkich wyjazdem do Tajlandji na oboz Muay Thai. Na miejscu oczywiscie wiecej atrakcji. Zajrzyj na nasz profil na facebooku- thaistyle.pl i na naszą strone www.thaistyle.pl
Rothus12 Rothus12
  • 0
HEJ, POMOZECIE? DO TRENINGU KARATE SZUKAM WORKÓW I CHCĘ WYBRAĆ MIĘDZY TYMI DWOMA, KTÓRY POLECACIE BARDZIEJ?

http://allegro.pl/worek-treningowy-bokserski-bushido-140x40-40kg-i5144946287.html

http://allegro.pl/worek-bokserski-wypelniony-120cm-allright-35-37kg-i5036669615.html

Najlepsze w Polsce forum poświęcone tematyce Sztuk Walki i Sportów Walki. Rozległe tematy obejmujące sztuki walki jak: Wushu, Aikido, Karate, Kyokushinkai, Shotokan, Judo, Jujitsu, BJJ, Capoeira, Viet Vo Dao, Jeet Kune Do, Ninjustsu, Taekwondo, Silat, Muay Thai, Kendo, Iaido, Hapkido, Wing-Chung, różne style i odmiany Kung Fu (również jako system filozoficzny. Prowadzimy dyskusje na temat sportów wlaki jak MMA, Kickboxing, Boks, Zapasy, systemy samoobrony jak Systema czy Krav Maga i Combat. Polecamy wszystkim zainteresowanym i zapraszamy do odpowiednich działów. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, podzielić się swoim zdaniem bądź podyskutować o sztukach i sportach walki jest to forum dla ciebie10. Pozwalamy na konsultacje programów treningowych z różnych dziedzin, porady na temat treningu siłowego, kulturystycznego czy też odżywiania i diety. Dla osób, które mają szersze spojrzenie na Sztuki i Sporty Walki zapraszamy i zachęcamy do udzielania się w dziale Artykuły. Jeżeli chcesz się rozwijać w SW to forum Fighttube.pl jest właśnie dla ciebie.