STRONA GŁÓWNA

Aby dodać wpis musisz być zalogowany

dorris dorris
  • 0
Posty: 1
http://jkdpoland.pl/seminarium-z-gm-richardem-bustillo/

Serdecznie zapraszamy na 2 dniowe seminarium z zakresu Jeet Kune Do Bruce’a Lee – Cacoy Doce Pares Grapplingu oraz Muay Thai, które poprowadzi żywa legenda świata sztuk walk GM Richard Bustillo! (uczen Bruce’a Lee).

Termin: 21 i 22 Listopad 2015
Czas: od 10.00 do 14.00
Miejsce: Łódź Szkoła Sztuk Walk Wojciecha Adamusika (dokładną lokalizacje podamy wkrótce)
Cena seminarium (dwa dni): 250zł

Rezerwacja miejsc odbywa się poprzez wpłate min 100 zł na konto lub bezpośrednio w Szkole Sztuk Walk Wojciecha Adamusika.
Termin rezerwacji miejsc-max do 20pazdziernika 2015!
Na seminarium proszę zabrać ze soba tarcze trenera,escrimy,noże treningowe.
www.jkdpoland.pl
kura1997 kura1997
  • 0
Posty: 1
[vid_url]https://youtu.be/XbtFP-DU0dY[/vid_url]
KozakKZK KozakKZK
  • 0
Posty: 147
Tzn Twoj Wera
KozakKZK KozakKZK
  • 0
Posty: 147
http://www.dbamyomlodych.pl/pomoz-teraz/przekaz-darowizne/
http://www.wspieram.mil.pl/chce-wspierac


2 propozycje... Dobry pomysl, tylko teraz obmyslic wyzwanie :P
Veroniq Veroniq
  • 0
Posty: 349
Pomyśl tez o tym tak komu będzie się chciało 5 mieś trenować by jakies wyzwanie zrobić. Jeśli ma do mieć wymiar choć troszkę zbliżony do globalnego musi być to coś co można ogarnąć w mieś max. Wyzwania są cudowne jeśli che się pomóc komuś. Może wraz z wyzwaniami będziemy wspierać jakąś organizacje charytatywną tzn przystępujesz do wyzwania wpłacasz tam jakikolwiek hajs. Tyle dobrego może z tego wypłynąć. Wystarczy wszytko mądrze ogarnąć.
REKLAMA
KozakKZK KozakKZK
  • 0
Posty: 147
Kolejny mój pomysł to gaszenie świecy uderzeniem (dowolna technika) :P lub też 1min na seiken pod ścianą stojąc na rękach. Dlaczego rzuciłem z Tameshi-wari? Bo do łamania desek trzeba mieć dobrze utwardzoną powierzchnię uderzenia i jeżeli by ludzi ograniczyć czasem w stylu "Macie 5 miesięcy aby przygotować się do wyzwania" to nie było by to złe
Veroniq Veroniq
  • 1
Posty: 349
Pomysł z wyzwaniami nie jest głupi lecz trzeba to mądrze ogarnąć. Przede wszystkim to nie może być jednorazowy wybryk tylko taki jak np. "30 days of squat challenge". Motyw z łamaniem desek hmmm nie mam nic przeciwko selekcji naturalnej ale miejmy rozum. Pokaleczą się ludzie nic więcej. Jeśli ma to być jednorazowe to musi być to dla średnio wysportowanych ludzi jak zimny prysznic by ich zachęcić do dalszej pracy nad sobą, a dla niewysportowanych wyzwanie do którego będą dążyć. Jeśli chodzi o wysportowanych ludzi to ma to być dla nich takie "a co mi tam". Pomysł z wyzwaniami fajny ogarnijmy coś co zachwyci. Wierze w waszą kreatywność.
KozakKZK KozakKZK
  • 0
Posty: 147
Hmmm Panie i Panowie mam pomysł... Ostatnio są popularne internetowe "challenge", piwny, pompki, pajacyki, dead lift etc. A gdyby zrobić challenge o "試割り" (łamanie desek)? Broken board challenge jakoś tak dziwnie nazwać? Oczywiście tameshi-wari to dziedzina japońskich sztuk walki, ale inne też uderzają, ew zapaśnicy będą rzucać... Co myślicie?
Veroniq Veroniq
  • 0
Posty: 349
Zawsze należy walczyć do końca moim zdaniem. Z resztą która walka o lepszą przyszłość jest łatwa. Trzeba mocno trzymać gardę i trenować by twój przeciwnik miał nie tęgą minę jak Cię spodka. :D
FighteR97 FighteR97
  • 0
Posty: 15
No i taka postawa najlepsza :)

Najlepsze w Polsce forum poświęcone tematyce Sztuk Walki i Sportów Walki. Rozległe tematy obejmujące sztuki walki jak: Wushu, Aikido, Karate, Kyokushinkai, Shotokan, Judo, Jujitsu, BJJ, Capoeira, Viet Vo Dao, Jeet Kune Do, Ninjustsu, Taekwondo, Silat, Muay Thai, Kendo, Iaido, Hapkido, Wing-Chung, różne style i odmiany Kung Fu (również jako system filozoficzny. Prowadzimy dyskusje na temat sportów wlaki jak MMA, Kickboxing, Boks, Zapasy, systemy samoobrony jak Systema czy Krav Maga i Combat. Polecamy wszystkim zainteresowanym i zapraszamy do odpowiednich działów. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, podzielić się swoim zdaniem bądź podyskutować o sztukach i sportach walki jest to forum dla ciebie10. Pozwalamy na konsultacje programów treningowych z różnych dziedzin, porady na temat treningu siłowego, kulturystycznego czy też odżywiania i diety. Dla osób, które mają szersze spojrzenie na Sztuki i Sporty Walki zapraszamy i zachęcamy do udzielania się w dziale Artykuły. Jeżeli chcesz się rozwijać w SW to forum Fighttube.pl jest właśnie dla ciebie.