Jak działa forum?

W tym wątku wpisy może tworzyć tylko administrator.

admin admin
  • 1
Posty: 140
Jak działa forum

Każda zarejestrowana osoba może tworzyć tematy w wybranej kategorii oraz tworzyć posty w wybranym temacie.

Kategorie w których wyświetla się wiadomość, iż posty lub tematy może tworzyć tylko administrator jest wyłączona z powszechnej dyskusji i pełni funkcję informacyjną.

Tematy zaznaczone w kolorze żółtym są stworzone przez administratora i nie można w nich umieszczać postów.

Administrator może bez podania przyczyny usuwać treść z bazy strony.

Każdy zarejestrowany użytkownik może oddać głos na wypowiedź z którą się zgadza, klikając zielony kciuk, który znajduje się po prawej stronie każdego postu.

W dziale „Moje Konto” załączona została lista 10 najaktywniejszych forumowiczów.

Jak dodać zdjęcie?

W edytorze postu należy kliknąć okienko „Obrazek”. W polu komunikatora wklej adres URL grafiki zdjęcia z Internetu. Po zaakceptowaniu całego postu, odśwież stronę, jeśli wszystko zostało poprawnie dodane powinien pojawić się obrazek.

Jak dodać film?

Film, który chcesz umieścić w poście musi być wcześniej dodany do bazy filmów portalu Fighttube. W edytorze postu kliknij okienko „Video FT”. Po pojawieniu się komunikatora wpisz w nim cyfrę porządkową wybranego filmu (każdy film dodany do bazy FT ma swoją liczbę porządkową np.: http://www.fighttube.pl/video/1991/Pokaz_Aikido/ i tak film z pokazem Aikido będzie umieszczony pod numerem 1991. Wystarczy, że wpiszesz tą liczbę w polu komunikatora). Po zaakceptowaniu całego postu, odśwież stronę, jeśli wszystko zostało poprawnie dodane powinien pojawić się w poście wybrany film.

Jak edytować post?

Po dodaniu postu masz możliwość zmiany jego treści do momentu gdy inna osoba nie napisze kolejnego postu w wybranym dziale. Aby to uczynić kliknijcie na okienko „edytuj”.

Jak cytować inną osobę?

Jeśli chcesz zacytować wypowiedź innej osoby kliknij okienko „cytuj” przy jego poście. W polu pisania postu pojawi się treść którą chcieliśmy zacytować. Pod cytowaną treścią można kontynuować własną wypowiedź. Po zaakceptowaniu postu odśwież stronę. Treść postu który cytowałeś powinna pojawić się w szarym polu.


POWIADOMIENIA

Powiadomienie drogą mailową o aktywności w danym temacie jest automatycznie ustawione w oknie na TAK (stanowi to zgodę na wysyłanie e-maili przez portal Fighttube.pl za każdym razem jak zostanie dodany nowy post w temacie).
Jak wyłączyć powiadomienie?
Dodając kolejny post w temacie w którym otrzymywałeś powiadomienia, ustaw okno z opcją na NIE. Automatycznie powiadomienia zostaną wyłączone.

Regulamin forum strony Fighttube.pl:

• Nasze forum powstało z myślą o wszystkich miłośnikach sztuk i systemów walki, siłowni i innych sportów związanych z tą tematyką. Służy wymianie wiadomości i informacji.
• Przy uczestnictwie w dyskusji obowiązują zasady dobrego wychowania oraz poszanowania innego użytkownika, mimo różnic myślowych.
• Na forum każda zalogowana osoba ma prawo tworzyć tematy w każdej dostępnej kategorii, oraz dodawać w nich posty.
• Prosimy tworzyć tematy związane z daną kategorią, oraz pisać posty z wartościową treścią.
• Wszystkie wypowiedzi są własnością intelektualną i nie mogą być kopiowane na inne serwisy bez zgody autora.
• Żadna wypowiedź nie może być traktowana jako materiał instruktażowy. W wyniku wystąpienia jakichkolwiek szkód powstałych w wyniku zastosowania się do jakichkolwiek informacji umieszczonych w serwisie właściciel serwisu nie może być pociągnięty do odpowiedzialności.
• Korzystanie z materiałów umieszczonych na stronie Fighttube.pl oraz na forum jest bezpłatne.

• Osoby zainteresowane otrzymaniem powiadomienia o nowym wpisie w temacie w którym się wypowiadały, powinny zaznaczyć pozycję wyślij wiadomość na TAK. Wiadomość ta zostanie automatycznie wysłana na mail, który użytkownik podał przy rejestracji na stronie Fighttube.pl.

• Na forum obowiązują zasady określone w regulaminie portalu fighttube.pl oraz poniższe uregulowania.

Na Forum zabrania się:
• W zasobach strony internetowej fighttube.pl zabrania się umieszczania materiałów niezgodnych z obowiązującymi normami prawnymi, obyczajowymi lub etycznymi, w tym zwłaszcza treści o charakterze pornograficznym, wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, itp. oraz propagujące przemoc, piractwo fonograficzne, komputerowe, upowszechniających techniki łamania danych, wirusy oraz publikacji wszelkich innych, podobnych w treści i działaniu, materiałów.
• Zamieszczania wypowiedzi wulgarnych i obraźliwych.
• Zamieszczania komercyjnych reklam, bez zgody administratorów strony
• Każde żądanie usunięcia jakichkolwiek informacji na forum musi być zgłoszone drogą mailową na adres: kontakt@fighttube.pl.
• Użytkownik zamieszczając materiały na stronie internetowej fighttube.pl oświadcza, że posiada prawa autorskie do w/w lub też prawa do publikacji tychże materiałów.

• Za złamanie regulaminu administrator portalu ma prawo usunąć konto użytkownika.

Najlepsze w Polsce forum poświęcone tematyce Sztuk Walki i Sportów Walki. Rozległe tematy obejmujące sztuki walki jak: Wushu, Aikido, Karate, Kyokushinkai, Shotokan, Judo, Jujitsu, BJJ, Capoeira, Viet Vo Dao, Jeet Kune Do, Ninjustsu, Taekwondo, Silat, Muay Thai, Kendo, Iaido, Hapkido, Wing-Chung, różne style i odmiany Kung Fu (również jako system filozoficzny. Prowadzimy dyskusje na temat sportów wlaki jak MMA, Kickboxing, Boks, Zapasy, systemy samoobrony jak Systema czy Krav Maga i Combat. Polecamy wszystkim zainteresowanym i zapraszamy do odpowiednich działów. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, podzielić się swoim zdaniem bądź podyskutować o sztukach i sportach walki jest to forum dla ciebie10. Pozwalamy na konsultacje programów treningowych z różnych dziedzin, porady na temat treningu siłowego, kulturystycznego czy też odżywiania i diety. Dla osób, które mają szersze spojrzenie na Sztuki i Sporty Walki zapraszamy i zachęcamy do udzielania się w dziale Artykuły. Jeżeli chcesz się rozwijać w SW to forum Fighttube.pl jest właśnie dla ciebie.